KENDİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Başlayalım

3 ADIM

1 TUTKUNU KEŞFET

Yaptığımız işten zevk alıyorsak, harika işler çıkartabiliriz. Mükemmel işler yapmanın ilk adımı, tutkunu keşfetmek.

cem-deveci-11%2520(1)_edited_edited.jpg

Tutku sahip olduğumuz en güçlü duygulardan birisidir. Duygularımız içsel motivasyonumuzu zirveye çıkarmamızı sağlar. Tutku; yakıcı ve güçlü istektir. Dünyayı tutkulu insanlar değiştirebilir. Çünkü güçlü etki yaratabilmek için güçlü duygulara sahip olmanız gerekir. Sabahları yataktan kaldıran en önemli şey. Yorulduğunuzda sizi tekrar motive eden görünmez güç. Bitmek bilmeyen enerjinizin kaynağı. Duygularınızı ateşleyen gücü, içsel motivasyon kaynağınızı keşfedin!

2 AMACINI KEŞFET

İnsanlar için iki doğum günü olduğu söylenir. Birincisi fiziksek olarak doğdukları gün, ikincisi ise neden doğduklarını anladıkları gün. İşte bu, ikinci doğum dediğimiz şey senin kendi zihnini, anlam ve amaç dünyanı keşfetmendir.

IMG-20191027-WA0050.jpg

Neden doğduğumuzu anladığımız gün, hayatımızın anlam ve amaç kazanıyor. Hayat amacımızı bilmek bizi diğer canlılardan ayıran, insan olmanın farkına vardıran, tatmin dolu bir yaşamın anahtarı diyebiliriz. Yaşam amacımızı keşfetmek, kendi üzerimizde çalışmamızı gerektiren bir konu. Bu bizim bilinçli bir şekilde kim olmak istediğimizi seçebilmemizle yakından ilgili. Çoğu spiritüel çalışmalarda bu soruya cevap aramaktadır insan, BEN KİMİM?

3 DEĞERLERİNİ KEŞFET

Ruhunun sesini dinlemektir değerlerini keşfetmek, ruhunun sesine uygun hareket ettiğinde başlar neşe, tatmin ve huzur dolu bir yaşam. 

Ekran Resmi 2020-11-22 13.39.44 (1).png

Yüksek değerlerinizle hizalanmak sınırsız bir yaşamın en önemli anahtarıdır. Yaptığımız her keşif, her öğrenme bizi ona götürür; o en büyük keşiftir; insanın kendi varlık evrenini keşfetmesi. NLP ve Koçluk, size yaşamınızın her alanında en iyi versiyonunuz olabilme özgürlüğü sunar. En yüksek değerlerinizi öğrenip, yaşamının tüm alanlarında değerlerinizle hizalandığınızda başlar; mucize diyebileceğimiz bir yaşam, yani ustaca yaşamak.

Telefonda Bireysel Koçluk Seansı

(Değerlerini keşfedebileceğin, telefonda sana özel ücretsiz koçluk seansı için hemen başvur)
WhatsApp: 0(530) 660 1313

DÜNYANIN EN ETKİLİ DÜŞÜNCE VE DAVRANIŞ TEKNOLOJİSİ NLP 

nlp-iletisim-ustaligi-1.png

Tutkunu, Amacını, Değerleri ve çok daha fazlasını keşfetmeye hazır mısın?