ÜST DÜZEY BAŞARI FORMÜLÜ NEDİR?

En son güncellendiği tarih: Eki 31

ÜST DÜZEY BAŞARI FORMÜLÜ NEDİR?


Çoğu insanın gerçekten hak ettiği sonuçları alamamasının nedeni bilgiye sahip olmamaları değildir. Aslında çoğu zaman bilgiye sahipler, ancak bunu başaranlar ile başamayanlar arasındaki fark gerçekten kimin gerekli eylemi yaptığına ve sonuçlara ulaşmak için doğru adımları attığına bağlı.


İşimizde, kariyerimizde veya hayatımızın bazı alanlarında aldığımız sonuçlardan mutlu olmayabiliriz. Muhtemelen henüz belli başarılardan memnun değiliz. Gerçekten yapmak istediğimiz şey sonuç dediğimiz noktaya ulaşmak. Buna hedef diyebiliriz, sonuç diyebiliriz. Hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizde mutlu, başarılı ve neşeli insanlar oluruz.


Muhtemelen hepimiz "hedef belirleme" terimime maruz kaldık.


20'li yaşlarımda TURKCELL'de çalışırken, yeni yılın ilk haftasında yöneticim "Bu yıl başarmak istediğiniz şeyler neler?" diye sormuştu.  Sonra bir kağıt ve kalem not aldım ve bilgisayardaki hedef/performans sistemine giriş yaptım.


Yepyeni bir yıl için, yeni hedefler belirlediğimiz ilk hafta ne olur? Benim deneyimlerime göre iki hafta içerisinde hedefi unuturuz. Son kullanma tarihi iki hafta. Yani iki hafta sonra, iki hafta önce belirlediğimiz şeyleri kimse hatırlamıyor.


Bu süre zarfında bu şekilde hedef belirlemeyi bir kenara bıraktım ve daha sonra işimde ve kariyerimde başarmak istediğim şeyleri yıldan yıla başardığımı fark ettim.


Hedeflerime ulaşmayı başardığım yıllara dönüp baktığımda. Gerçekten neyi farklı yaptım? Aslında bazı özel adımlar atmıştım. Hem bilimsel, hem de sanatsal adımlar. Bugün size vermek istediğim şey bu...


Üst Düzey Başarı Formülü ile arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanın formülüdür. Eğer bu formülü uygularsanız istediğiniz sonuçları alamamanız için hiçbir neden bulunmamaktadır. Çünkü dünyanın en iyileri bu formülü kullanıyorlar. 


Üst Düzey Başarı Formülüne Ulaşmak İçin linki tıklayınız :


https://www.cemdeveci.com/ust-duzey-basari-formulu


Şimdiden başarılarınız için kutlarım.


Aldığınız sonuçları benimle paylaşırsanız çok sevinirim.


Sormak istediğiniz bir şey olması durumunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.


Bana ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimi aşağıda paylaşıyorum.


Görüşmek Üzere


Sevgiler


NLP Master & Professional Coach


Cem DEVECİ


E-mail : nlpzihinustaligi@gmail.com

instagram : @coach.cemdeveci

Telefon/WhatsApp : 0530 660 1313

#üstdüzeybaşarıformülü #ustduzeybasariformulu

© 2019 by Cem Deveci. İstanbul / Türkiye -  E-Posta  - Telefon